The OtherSide - Lithuanian Gothic Page


 Straipsniai
Main » Articles » Muzika » Muzikos naujienos

David’as Byrne‘as: muzika – ne prekė


Paskui Nine Inch Nails ir Radiohead nutraukti visus ryšius su garso industrija nusprendė ir tokie muzikantai kaip David’as Byrne’as, buvęs Talking Heads lyderis, ir Brian‘as Eno, buvęs Roxy Music narys, vadinamas embiento tėvu. Jie išleido bendrą albumą „Everything That Happens Will Happen Today“, kuris yra platinamas per internetą.

    „Muzika - tai ne produktas, kaip koks nors daiktas,“ – sako David‘as Byrne‘as, - „Muzika daugiau panaši į madą. Turiu omenyje, muzika parodo jos gerbėjams ir jų draugams, kas jie yra, ir ką dėl to jaučia. Daina gali suvienyti įvairias socialines grupes. Taigi, viskas ne dėl to, kad būtų parduota kuo daugiau plastmasinių dėžučių su CD.“

Albumo „Everything That Happens Will Happen Today“ galima nemokamai pasiklausyti streaming audio formatu. Taip pat yra trys albumo pardavimo variantai:

1.      Skaitmeninis albumas;

2.      CD ir mp3/flac failų kompleksas, kuriuos galima bus parsisiųsti iškart po apmokėjimo;

3.      Deluxe leidinys su keturiomis papildomomis dainomis, trumpametražiu filmu, mini-knyga ir galimybe prieiti prie visų skaitmeninių duomenų grupės svetainėje.

   Aišku, kad tai ne visiškai nekomercinis muzikos platinimo variantas, o dar vienas žingsnis muzikos verslo reformų link, kurias sąlygoja greitas interneto vystymas.

   Tuo pat metu nepriklausomi muzikantai yra vienu žingsniu priekyje: po nemokamo britų illbient/idm projekto Mothboy mini albumo išleidimo, interneto leidykla Acroplane išleidžia naują Mad EP mini albumą „Roam Restless“, įrašytą kartu su Cdatakill, Larvae ir The Shadow Huntaz. Kanadiečiai Ad-Ver-Sary leidykloje Tympanic Audio išleido debutinį diską, kuris tuo pat metu pradėtas platinti internetu: jį galima nemokamai parsisiųsti mp3 formatu iš grupės svetainės.Category: Muzikos naujienos | Added by: Darko (2008-11-08) | Author: Darko
Views: 1096
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Pirmadienis
2018-11-19
20:33:21
Catalog categories
Muzikos naujienos [1]
Multimedia [3]
Interviu [1]
Login form
Welcome Svečias!
Site friends

Copyright MyCorp © 2018
Make a free website with uCoz