The OtherSide - Lithuanian Gothic Page


 Straipsniai
Main » Articles » Skaitykla » Straipsniai

Kokia sielos kaina?


Už sutartą kainą interneto aukcionuose galima nusipirkti brangiausia, ką turi žmogus.

„Velniškos picos“ pirkinys

„Parduosiu sielą ir gyvenimą“ – tokie ir panašūs skelbimai pastaruoju metu vis dažniau ir dažniau talpinami Internete.  Pavyzdžiui, neseniai dvidešimt ketverių Valteris Skottas, gyvenantis Naujojoje Zelandijoje,bandė parduoti savo sielą internetinio puslapio TradeMe aukcione - nors ir pačiam velniui, jeigu toks egzistuoja.

-          Aš negaliu jos pamatyti, paliesti ar kitaip pajausti, - aiškina savo keistą poelgį Valteris, - bet galiu ją parduoti ir gauti, tikriausiai, neblogus pinigus.

Skottas įsitikinęs, kad jo „prekė“ yra geros būklės; nebent šiek tiek apgadinta dėl šešerių metų alkoholio vartojimo.

Į interneto svetainės administraciją kreipėsi trisdešimt du tūkstančiai norinčiųjų įsigyti Skotto sielą. Aukciono dieną jos kaina, kuri pradžioje buvo 456 doleriai, kiekvieną valandą padidėdavo du kartus. Tačiau beveik prieš pat aukciono pabaigą, svetainės TradeMe administracija  jį uždarė  dėl daugybės tikinčiųjų skundų, kuriems noras parduoti šią neįprastą „prekę“ pasirodė esąs įžeidžiantis poštas.

Vis dėlto Skotto siela rado pirkėją. Į jį kreipėsi užkandinių tinklo „Pragariška pica“ marketingo skyriaus vadovė Reičel Ellison, pasiūliusi 3800 dolerių.

-          Jo siela jau priklauso pragarui, todėl jai nėra geresnės vietos, nei mūsų picerija, - džiaugsmingai pareiškė Reičel. – Mes patalpinome sutartį savo interneto svetainėje ir pakabinome ant ofiso sienos.

Amžina dovana

Ir tai ne vienintelis bandymas parduoti nematerialiąją dalį savęs per internetu.  Pavyzdžiui, Ebay svetainės aukcionė savo sielą bandė parduoti vienas Olandijos miestelio Enšede gyventojas, pageidavęs likti anonimu. Jis teigė, kad  „tai bus ideali ir neįprasta dovana“. Pradinė kaina – tik 10 dolerių. Pardavėjas garantavo, kad ši siela - gera. Ir beveik švari. Pardavimo procesą buvo ketinama įgyvendinti parduodant pirkėjui specialią sutartį su nurodytu „serijiniu sielos numeriu“. Remiantis gotikinių romanų tradicijomis, sutartis turėjo būti pasirašyta krauju. Tačiau svetainės Ebay savininkai uždarė aukcioną, motyvuodami savo sprendimą tuo, kad nėra įrodymų, jog ši prekė egzistuoja.

Praeitų metų gruodį vokiečių kilmės amerikietis taip pat bandė parduoti sielą, kad gautų pinigų Kalėdoms. Jis tvirtino, kad laimėjęs aukcioną pirkėjas gaus jo „neįkainojamą nuosavybę“ stikliniame inde, kartu su sutartimi. Amerikietis aiškino savo poelgį tuo, kad neturi pinigų giminaičių dovanoms ir vienintelis likęs vertingas dalykas ir jo siela.

-          Paskutiniu metu ji man nebuvo reikalinga, -aiškina pardavėjas. – Geriau ją parduoti, negu leisti, kad ji atitektų velniui.

Prieš porą metų dailininkas iš Anglijos Garetas Melemas, taip pat likęs be sielos, pasakojo, kad aukcionę šią nuosavybę už 11,60 svarų įsigijo žmogus iš Oklahomos (JAV). Pasak Melemo, pirkėjas ieškojo sielos, nes savąją pralošė lažybuose.

Du tūkstančiai šeštų metų balandį sielos pardavėju tapo Šanchajaus priemesčio gyventojas. Varžytynės turėjo įvykti didžiausiame kinų online-aukcione Taobao, buvo pateikti penkiasdešimt aštuoni pareiškimai. Tačiau Taobao atstovai pareiškė, kad aukciono taisyklės nenumato tokių neįprastų „prekių“, kaip siela, pardavimą, ir uždarė aukcioną. Pagrindinė uždarymo priežastis yra ta, kad negalima garantuoti, jog prekė pasieks pirkėją. Be to, Taobao vadovybė pareiškė, kad atidarys šį aukcioną, jeigu gaus „aukščiau esančių instancijų“ raštišką sutikimą. Tačiau kokios tai galėtų būti instancijos, nepaaiškino. Nejaugi jie turėjo omenyje kreipimąsi į patį Dievą?


Category: Straipsniai | Added by: HERA (2008-10-16) | Author: Sandra
Views: 7617 | Comments: 7
Total comments: 7
0 Spam
7 LienteeLogniz  
SEO

0 Spam
6 Glywofeeneway  
http://megafastfiles.pp.ua/rip/skachat-vse-serii-naruto-uragannye-hroniki-70.html скачать все серии наруто ураганные хроники
http://proarchive.pp.ua/viewer/skachat-sound-forge-10-rus-b8.html скачать sound forge 10 rus

0 Spam
5 Monjeows  
https://xakep.me/

0 Spam
4 avtoexperts  
Для того чтобы получить ответы на интересующие вопросы зайдите на наш сайт http://expert-mo.com/

оценка автомобиля любучаны
оценочная компания сергиев посад
автотехническая экспертиза правдинский
авто экспертиза запрудня
оценка авто пироговский
независимая оценка голицыно
независимая экспертиза автомобилей любучаны
независимая автоэкспертиза гжель
автоэксперт фряново
независимая оценка селятино

0 Spam
3 ggggg  
kokia sielos kaina? man visai praverstu antra wink

0 Spam
2 ggggg  
happy dry wink wacko smile biggrin cool sad cry angry

0 Spam
1 awexx  
kas nori pirkti mano siela?

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Pirmadienis
2018-12-10
04:19:12
Catalog categories
Straipsniai [3]
Login form
Welcome Svečias!
Site friends

Copyright MyCorp © 2018
Make a free website with uCoz